מקשב

מכון פסיכולוגי לאבחונים ולטיפול בהפרעות

קשב וריכוז והפרעות התפתחותיות נוספות

באמצעות נוירופידבק וטיפול קוגניטיבי-התנהגותי.

ממוקם בעיר מודיעין - מכבים - רעות

תיאום טלפוני - ימים א-ה 15-16 ובנוסף בימים ראשון ושני בין 10 ל- 11בבוקר.


08-6441470

לבירור פרטים וקביעת פגישת יעוץ ראשונית, צרו קשר טלפוני או במייל :

בקליניקה מתבצעים אבחונים וטיפולים בהפרעות קשב וריכוז (ADHD לסוגיו), לקויות למידה, ועוד.    הטיפול מתבצע בשיטה מבוססת טכנולוגיה מתקדמת הנקראת נוירופידבק וטיפול CBT.

מקשב © 2013. כל הזכויות שמורות | לקבלת היתר לשימוש בתכני מחקרים המופיעים באתר, למטרות לימוד בלבד, יש לפנות למייל למעלה | כל העתקה ו/או שימוש לצורך מסחרי או שלא למטרות לימודיות, אסורים בהחלט.

avi@mikshav.co.il

מקשב | אבי רבינוביץ', פסיכולוג חינוכי מומחה

אבי רבינוביץ’  -  פסיכולוג חינוכי מומחה

אבחונים פסיכולוגיים, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) ונוירופידבק


הציוד הטכנולוגי במכון מקשב

מלבד מקצועיתו של הצוות האנושי, יש לזכור שטיפול נוירופידבק מושתת על שימוש בציוד טכנולוגי ומחשובי מתקדם. לבחירת הציוד הטכנולוגי המשמש לצרכי אבחון QEEG וטיפולי נוירופידבק ישנה חשיבות רבה לשם קבלת אבחון מדויק ולשם טיפול יעיל. כך לדוגמא מכשיר EEG  לצרכי אבחון קליני אמור להיות בעל ספרת רעש נמוכה במיוחד, והפידבק שמקבל המטופל על גלי מוחו צריך להיות בזמן מהיר מאוד וללא השהיות שכן אם המשוב יגיע באיחור המטופל לא יקשר היטב בין האירועים ויעילות הטיפול תפחת. לשם כל זאת נדרשים ציודי חומרה (כגון מגברי EEG) ברמה גבוהה ומחשוב ותוכנות מודרניות מתקדמות.

מלבד זאת המכשירים צריכים לעמוד בסטנדרטים ובתקנים המתאימים לציוד רפואי, ועל חומרי המעבדה (משחות הולכה, אלקטרודות וכו') לעמוד בתקינה של FDA -מנהל המזון והתרופות האמריקאי, או מקבילו CE  האירופי.

במכון מקשב קיימת הקפדה רבה על איכותו של הציוד והמחשוב והמערכות האבחוניות והטיפוליות שנבחרו הינן מהסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום בעולם, ומוכרים כמערכות אשר משמשות גם במחקרים קליניים רבים הודות ליעילותן המוכחת. כל הציודים עומדים בתקן CE 93/42 של ציוד רפואי באיחוד האירופי. חומרי המעבדה עומדים הן בתקן האירופאי והן בתקני FDA.

איך נראית קליניקה

לטיפולי נוירופידבק?


במכון מקשב תפגשו בצוות אנושי, מסור וקשוב. הילד ירגיש במקום כמו בבית כשמסביבו מסכי מחשב עם משחקים וסרטים אותם הוא יכול לבחור והמשמשים לטיפולי המשוב המוחי.


ציוד
טכנולוגי
מתקדם
מצגת טיפול